+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Бабущак І.І.
Вітальня »
Бабущак Іван Іванович
викладач кафедри


Бабущак Іван Іванович

Випускник Ужгородського університету: виш закінчив 2000 року, опанувавши спеціальність «фізика і технологія матеріалів і компонентів електронної техніки» і здобувши кваліфікацію інженера-фізика.

Працював у електронних ЗМІ області – звукорежисером радіостанції "Радіо-107” та продакшн-студії РК ”Громадське мовлення”, продюсером радіопрограм і головним інженером РК "Громадське мовлення” (радіо "Світ-FM”), головним інженером та оператором ТРК "Спектр” ("Альянс-TV”).

З січня 2005-го – завідувач навчального телерадіоцентру при кафедрі журналістики УжНУ, а з вересня цього ж року – викладач кафедри.

У рамках проекту Євросоюзу-ТАСІS та BBC «Розвиток медіа-навичок - Україна» пройшов навчання на ВВС у Лондоні, а також підготовку за програмою «Тренінг для тренерів». 2007 року навчав практичних навичок тележурналістики викладачів Таврійського національного університету. Цього ж року був залучений як консультант IREX Europe до тренінгів для викладачів Київського інституту журналістики і ТНУ, консультував щодо проектування телерадіостудій у цих вишах.

Наукові зацікавлення пов’язані з особливостями і можливостями цифрового телебачення та радіомовлення, перспективами впровадження та розвитку цифрового мовлення в Україні.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін:

  • «Основи радіожурналістики»

  • «Основи телевізійної журналістики»

  • «Техніка виготовлення аудіовізуальних ЗМІ»

  • «Основи операторської майстерності»

  • «Інформатика»


Перейти на сторінку іншого викладачаСайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку