Вівторок, 17.10.2017, 22:24
  Ви увійшли як Гість | Група "Гiсть" | RSS
Вітальня Як вам тренінг? - ФорумРеєстраціяВхід
[Розширений пошук]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук на сайті · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Студентські свята і будні » Балачка » Як вам тренінг?
Як вам тренінг?
MollyДата: Середа, 06.10.2010, 19:44 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Довірений
Статус: Офлайн
Мені дуже сподобалось!!!! Більше того, коли говорив Валерій Іванов і наводив різні приклади, мені було так цікаво, що я ловила себе на тому, що сиджу з витріщеними очима та роззявленим ротом surprised
Питання та проблеми, які обговорювались, є дійсно важливими для мене як, думаю, і для інших!
Ще дуже радію подарованим книгам book . Позаяк в Ужгороді, на жаль, cry важко знайти фахові видання вони для нас є дуже цінними...
Ну і ще один позитивний момент, який приємний, мабуть, усім студентам, це безкоштовні кава та обід! icecream
Не можу вже дочекатись завтрішнього дня і продовження вивчення світових стандартів журналістики!!!! wacko

MyrkaДата: Середа, 06.10.2010, 21:33 | Повідомлення # 2
Сержант
Я теж у захваті від тренінгу, адже проблема, яку ми обговорюємо є дійсно дуже важливою. Можна навести безліч випадків, коли журналісти подають інформацію не перевіряючи її...
Тому я думаю цей тренінг буде корисний для нас, як для професійних журналістів applause

Цілком згідна з Юлею щодо Валерія Іванова, адже нам дійсно було цікаво його слухати book

LjovaДата: Середа, 06.10.2010, 23:23 | Повідомлення # 3
Сержант
а мені окрім усього цього сподобалась сама атмосфера,
бо це було не як якесь офіційне заняття,
а як щире спілкування із досвідченими людьми)

і взагалі це все дуже круто і цікаво,
відтепер завжди ходитиму на подібні тренінги)

MollyДата: Четвер, 07.10.2010, 08:03 | Повідомлення # 4
Майор
і я!!!!!! smile

КішечкаДата: Четвер, 07.10.2010, 08:53 | Повідомлення # 5
Лейтенант
І я цілком із Вами згідна, колеги!
Та найбільше мені сподобалась простота Феліксовича як особистості. Знаєте самі, що вже багато хто до нас приходив у прес -центр, і всі до одного неоднократно говорили про себе, як про велике "Я", ..."Я те...Я се..." (не хочк правда нікого ображати), але ця людина жодного разу не посміла сказати, що він досягнув висоти у своїй професії, ніразу не сказав про себе: "Я", а навпаки були фрази типу:"Розвелрсь етих Ивановых как собак дворовых","Неук неучный"...і такого роду розкази.І це дійсно було для мене дещо дивним і надзвичайно приємним, бо він знає собі ціну і не опускається до самовихваляння!..от....і я взагалі в захваті) wacko happy smile rah

Додано (07.10.2010, 08:53)
---------------------------------------------
і я роблю помилки, вибачте)))))

MyrkaДата: Четвер, 07.10.2010, 20:58 | Повідомлення # 6
Сержант
Тренінг був крутезний applause

Дійсно, Валерія Іванова було цікаво слухати, адже він наводив нам приклади, а також у нього хороше відчуття гумору good

MollyДата: Четвер, 14.10.2010, 23:45 | Повідомлення # 7
Майор
хочу ще!)))

Форум » Студентські свята і будні » Балачка » Як вам тренінг?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Відділення журналістики УжНУ © 2017 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz