Четвер, 25.05.2017, 20:12
  Ви увійшли як Гість | Група "Гiсть" | RSS
Вітальня Давайте ділитись літературою! - ФорумРеєстраціяВхід
[Розширений пошук]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук на сайті · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Студент – викладачеві, викладач – студентові. » Пропозиції » Давайте ділитись літературою!
Давайте ділитись літературою!
MollyДата: Субота, 16.10.2010, 02:24 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Довірений
Статус: Офлайн
Люди, давайте писати в кого які є книги в електронному варіанті. Бажано, щоб це була фахова література, або будь-яка інша, що може допомогти чи пригодитись у навчанні. А також, хто хоче хай пише й про художню літературу, може когось зацікавить. Хто знайде тут для себе щось цікаве - пишіть і просіть, щоб вам скинули на "мило" або на електронний носій!

Медіа--adminДата: Субота, 16.10.2010, 03:13 | Повідомлення # 2
Генерал-полковник
Група: Адміністратор
Зустрічна пропозиція: створити банк електронної літератури для студентів нашого відділення. Для цього й задумано, між іншим, цей розділ. Оскільки питання електронного копіювання має правові нюанси, то доступ до більшості розділів цієї гілки можуть мати тільки довірені – наші студенти (хоч це не означає, що література має зберігатися тільки на цьому сайті). Як ліпше організувати ці речі, ще треба помізкувати, але головніше – чи є бажання долучитися до цифрування: ділитися зробленим іншими й не додати власну лепту якось ніби й незручно ;). У багатьох вишах така практика вельми поширена, зокрема й закордонних: чудові електронні бібліотеки у журналістському навчальному підрозділі, приміром, Білоруського університету, Тюменського інституту журналістики.
Ваш "нянько", до речі, – є одним із упорядників й активних наповнювачів cool добре відомого в мережі КУМа – Книгосховища українського мовця, де маса оцифрованої мовознавчої (і не тільки) літератури. Тож як правильно цифрувати книжки, спитати маєте в кого. wink Було б бажання, "дітки". То як, піде хтось стопами "нянька"? wink biggrin (З інших курсів дехто вже щось зробив.)

Незабаром складу список того, що вже оцифорвано, аби, коли хтось таки вирішить долучитися до лав цифрувальників, не повторюватися. Тож перш ніж починати роботу над чимось, варто спитати в цій темі, чи нема, бува, вже такої речі в електронному вигляді.

MollyДата: Субота, 16.10.2010, 12:09 | Повідомлення # 3
Майор
ок, я готова йти стопами "нянька"! moonw Я і так тут майже весь вільний час просиджую, а так хоч ще якусь користь приноситиму! biggrin

КішечкаДата: Понеділок, 18.10.2010, 11:05 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Я до Вас приєднаюсь, хоч у мене і трагедія із книжками!
Якось вони всі "полетіли"... sad
Буду рада happy happy happy

MollyДата: Понеділок, 18.10.2010, 14:02 | Повідомлення # 5
Майор
ну от, вже 2 добровольці!)) smile

Форум » Студент – викладачеві, викладач – студентові. » Пропозиції » Давайте ділитись літературою!
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Відділення журналістики УжНУ © 2017 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz