Понеділок, 19.02.2018, 06:03
Вітальня » 2013 » Жовтень » 3 » Запахло зимою
Запахло зимою

Єлізавета Зеленюк
Не знаю, як там інші, однак в УжНУ сьогодні точно було «Танцюють всі». Найбільш активні виступи студенти проводили у чергах, і за характером рухів я констатувала, що в моду знову увійшов LMFAO.

Якби ви спустились до буфету на першому поверсі, то, без сумніву, помітили б, скільки нового запалу надавали юнакам та дівчатам вхідні двері: заледве вони прочиняться, як молодь починає обхоплювати себе руками та затято тупцювати на місці.

«Білі мухи» ще не зірвались з похмурої скатертини небес, однак температура повітря, як на мене, для них тепер цілком сприятлива. Це болісно і гірко, однак сукенки, які ми придбали влітку з грифом «для університету», вже можна остаточно відкласти. Прийшла пора знову відчути себе «капусточками», день у день обгортаючись все важчими і важчими одежинами.

З іншого боку, я точно знаю, що серед нас є щасливиці, що з трепетом очікували настання холодів, аби нарешті приміряти нове фешенебельне пальто, про яке віддавна думали і снили. Якщо ж ви за прикладом автора цієї замальовки умудрилися не взяти з дому нічого переконливішого, ніж тоненька кофтина з четвертю рукава, вітаю – у вас з’явилася нагода зайнятися моржуванням.

З першим подихом зими!

Категорія: Студенти | Переглядів: 369 | | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2013  »

Відділення журналістики УжНУ © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz