Понеділок, 19.02.2018, 06:07
Вітальня » 2012 » Лютий » 26 » Вийди з соцмереж і живи реальним життя
Вийди з соцмереж і живи реальним життя

Тетяна Ладжун
Вже не пам’ятаєте, коли востаннє ходили з друзями в кафе? Мобільним телефоном користуєтеся тільки для того, щоб увійти в соцмережі? «Вконтакте» у вас понад 200 фото і брак коментарів чи сердечок стає такою ж трагедією, як нерозділене кохання? На Facebook у вас понад тисячу друзів, і більше, як половина, вам навіть не знайомі люди? Усі новини ви дізнаєтеся з Twitter? В статуси безперервно «строчите» чергове «купив новий телефон», «обідаю в кафе», «їду на роботу», «мені сумно», «порадьте фільм», «завтра в універ(((», «купа домашки» чи щось на кшталт цього? На сторінці кожен день пишете вислови великих людей для того, щоб здаватись ерудованішим? Сімейний стан тут змінюєте по 2-3 рази на тиждень? (Так і залишається незрозумілим, чи то ви «не замужем, но єсть друг, а с нім всьо плохо, поетому в актівном поіске», чи ще щось… ). Чого тільки варте щоденне бажання перевірити пошту! Та що тут казати, якщо навіть хворого друга провідуєте через «Skype».

Якщо даєте ствердну відповідь хоча б на два запитання з цього переліку, це означає, що ви теж заражені головною чумою ХХІ століття – залежністю від соціальних мереж.

Шановні, але ж набагато приємніше і корисніше для нас збільшити час живого спілкування. Прогулянка з друзями!!! Що може бути краще і веселіше? Частіше телефонуйте один одному. Коли вам захочеться чимось поділитися, не поспішайте оновлювати статус в записах, а краще зателефонуйте другові і розкажіть йому про свої переживання.

Встановіть для себе часовий ліміт перебування в мережі, а то ми всі заходимо лише на декілька хвилин і не помічаємо, як минають години нашого перебування у віртуальному світі. А реальний і прекрасний світ – з іншого боку екрана!

Тож вирішіть кожен для себе, що краще: «пропадати» годинами в соціальних мережах чи все ж таки насолоджуватися прекрасним реальним життям, яке подарував кожному із нас Всевишній. Не згодні?
Категорія: Студенти | Переглядів: 489 | | Рейтинг: 3.0/1

Плавно переходимо із обговорення проблем соцмереж на мій словниковий запис)
ну ви.... ЛЮДОНЬКИ....страннісьте люди...:*

...та мало є pardon

Таке "оживлення" сайту спричиняє неймовірні події..! Те,що давно було обіцяне - виконано..! Спасибі за млинці.. yahoo

ну ви ж мої діти)яких люблю:* wink

поки не нагодує млинцями, будемо знущатися! rofl

«не замужем, но єсть друг, а с нім всьо плохо, поетому в актівном поіске»-ось таке спостерігати справді смішно!
P.S. Не знущайтеся зі старости smile

Ми люблячи))))

Та ні, НУ СПРАВДІ, дуже хороше. rofl

Ося,ахахах=))))

Людоньки! І я вас)))
а хіба погане таке слово?..))))))

Та не погане,але ти його настільки часто говориш,що це вже слово,асоціюється з тобою)))

Ну, про п"явку це було сильно)))) (я вас не відірвала)))))))
Будемо намагатись всі рости до того,щоб нашими висловами користувались. Правда, людоньки????)))))) Світланочко, ми тебе любимо)

=)

yahoo Людонки то памятають =) Про пявку взагалі шикарно =)

Як на мене, дівчата, то світ прекрасний у принципі :) і тут, і там... інша справа, ЩО вкладаємо у ті слова, яких вживаємо... не треба здаватися... треба бути... самим собою... ви молоді, гарні, розумні :)))
а отримувати насолоду від спілкування можна лише тоді, коли вкладаєте у слова душу... вони мають на нас уплив... це точно... спілкування - це взаємообмін... тоді воно живе :) і у віртуальному світі теж :)))

"Чума 21 століття" стосується усіх і кожного. Дякую, Тань, що нагадала про живе спілкування.

Я про це в загальній картині написала, як мені здається. А тут звичайно правда і в твоїх словах. І було б дуже добре, щоб ці вислови мали на нас і хороший вплив в щоденному житті=)

Зачепило:"На сторінці кожен день пишете вислови великих людей для того, щоб здаватись ерудованішим?".
не так мене турбує чи здаватимуся ерудованішою. проблема в тому, що ці вислови не запам"ятовуються мені і я не користуюся ними в реальному житті. підкорює тільки красива ілюстрація та мудрі слова, подані у красивій формі, що особливо звучать. чи змінюють вони мене - ось проблема... думаю...

Вислови - це класно. Пам`ятаєте, ми у першому семестрі на парі у Олександра Олександровича придумували свої вислови, анекдоти, байки? Тань, про п`явку пам`ятаєш? А те,що не користуєшся, то не проблема. Зроби так,щоб твоїми висловами користувалися інші.Правда, людоньки?

«  Лютий 2012  »

Відділення журналістики УжНУ © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz