Неділя, 22.10.2017, 21:12
Вітальня » 2012 » Листопад » 2 » Вибори-2012. Без мандата
Вибори-2012. Без мандата

Марія Чаварга
28 жовтня - знаковий день. Після трьох місяців масової агітації – нарешті визначилися. Здавалося б, легка процедура: прийшов, побачив, проголосував.

Але не все так просто… Шалені цифри керують виборами. Кандидати щедро розкидуються державним капіталом, нашими ж грошима, тими, котрі ми заробляємо горблячись як мінімум по 8 годин щоденно. Кепки, кофти, ручки, олівці, лінійки, блокноти, артисти, агітатори, спостерігачі, члени комісії, екзит-пол, реклама по телебаченню, на бігбордах…. Друкуються агітаційні листки на якісному папері. А після виборів вони вже шукають притулок на смітниках.

По факту. Кожна партія гастролювала містами. Так, щоб орендувати сцену та звук потрібно всього-на-всього 45 тис. гривень. Один квадратний метр банера, котрий висить позаду сцени, вартує 10 доларів. А далі ще цікавіше. Для того, щоб створювалася ілюзія площі, забитою людьми, використовуються камери з оптичними лінзами. Коли ж людям стає нецікаво і вони починають розходитись, у справу втручаються координатори, котрі пропонують по 50 гривень кожному, хто буде махати прапорами із символікою тої чи іншої партії.

За день до виборів за правило є не розповсюджувати агітаційні реклами. Також на виборчих дільницях не має бути речей рекламного характеру. І тут настає час для прихованої реклами. На дільниці № … був «Посібник учасника виборчого процесу» певного кольору, шрифт, розмір та розміщення літер, котрого характерне для певної партії. Цитата із журналу, сторінка 7, пункт «Бюлетені»: «Половина зусиль противників буде спрямована на псування бюлетенів за нашу партію та наших кандидатів».

Не секрет, що пропонують певну кількість грошей за того чи іншого кандидата/ партію.

Немає честі нечесним виборам! Корупція і обман - ось справжня політика політиків. Тому, за кого б ми не проголосували, там усе вже вирішили за нас і без нас.
Категорія: Студенти | Переглядів: 428 | | Рейтинг: 0.0/0

Вирішила твою статтю доповнити ще трішечки новою інформацією :)

Не маю права розголошувати. Але це надійне джерело ok

stop