Вівторок, 16.10.2018, 00:35
Вітальня » 2012 » Серпень » 31 » Важливо
Важливо

Оксана Пітра
Зупинімося на хвилинку… чи на декілька хвилин. Озирнімося і подумаймо. Ми сідаємо кожного ранку, вечора чи вдень у маршрутку-автобус-потяг-таксі, ми завжди кудись поспішаємо. З нами їдуть такі ж штамповані і тавровані кар’єристи, студенти, робітники. Кожного ранку один і той сценарій: робота, сім’я, діти… Це у кращому випадку, у гіршому – робота і самотність, у найгіршому – абсолютна пустота, приреченість і пошук сенсу життя. І так кожен день з думками: «Коли це все скінчиться?» Ми просто перестали жити…чи просто забули справжню сутність цього слова. Ми перетворилися на «зомбованих маленьких людей», які всі немов на одне обличчя. Я волію називати це так, бо ми забули, хто ми є. З кожним днем кожен з нас все більше згасає і перетворюється на частинку сірої маси.

А хто розуміє всю цінність слова «життя»? Правильно, хворі приречені люди, які бояться кожної наступної секунди, бо вона може бути для них фінішем. Саме тоді, коли лежиш у повній самотності та ще й невиліковно хворий, починаєш розуміти, що ти й не встиг пожити, а тут треба помирати, що нічого корисного і вартого за життя не зробив, не зізнався тій чи іншій людині у почуттях, не пробачив близьких і сам не попросив пробачення, рідко говорив батькам слова вдячності та безмежної любові, не встиг виростити дітей чи збудувати власними руками будинок або врешті-решт не стрибнув з парашутом…Цей список можна продовжувати до безмежності, включивши здоровий глузд і трішки фантазії.

Ти розумієш, що не зробив нічого ані дрібного, ані масштабного. А чи часто ми звертаємо увагу на, здавалось би, дрібниці? Такі, до прикладу, як коли хтось торкається вашого плеча чи, можливо, як ви крокуєте по землі або як ви одягаєте сорочку? Відповідь знаєте лише ви.

Ну ось, декілька моїх рядків забрали у вас декілька хвилин, але погодьтеся: ви багато над чим задумалися. І в кожного з вас думки виникли унікальні, особисті, відомі лише вам.

Категорія: Студенти | Переглядів: 414 | | Рейтинг: 1.0/1

«  Серпень 2012  »

Відділення журналістики УжНУ © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz