Понеділок, 20.11.2017, 19:12
Вітальня » 2013 » Червень » 1 » Вам як зручніше?
Вам як зручніше?

Діана Булак
Ми щодня нарікаємо на життя, проте самі, мабуть, нічого не хочемо змінювати. Нам так зручно. Ми всі нарікаємо на те, що всі люди (абсолютно усі!) помішалися на соціальних мережах і «забили» на реальне життя. Ми кажемо, що переважна більшість населення на Землі отупіла. Ми не читаємо книжок, а дивимось серіали. Нам так зручніше, мабуть.

Зручніше сваритися, нарікати, ніж намагатися щось змінити на краще. Звісно ж. Адже кожен із нас – це маленька людинка, дуже маленька, не спроможна ні на що. Ми не можемо йти проти системи і ламати стереотипи, адже кожен з нас – ніхто в цьому безмежному світі, якщо не має заможних батьків або не вийде заміж за багатенького «папіка». Ми всі нарікаємо, нарікаємо, нарікаємо і знову нарікаємо!

А чи задумувався хтось із нас, чому все так складається? Думаю, що так. Я теж про це думала. Що ж вийшло з цих роздумів? Спробую проаналізувати.

Я студентка-журналістка. Молода й активна дівчина. Досить добре навчаюся, люблю читати книги. Кажуть, що я дуже наївна, вірю в казки. Так, звісно, що вірю! А як же не вірити? Ну, можна й не вірити. Але тоді справді складатиметься таке враження, що кожен з нас – просто ніхто і нічого не може вдіяти. Але ж насправді це не так.

Кожен з нас може змінити цей світ своїми діями. Головне, якби це банально не було, вірити і робити для цього все можливе. Здається, що кожна людина всередині себе створює свій, власний, неповторний світ. Пише свої закони, обирає для себе президента, прем’єр-міністра… Кожен творить своє життя так, як хоче. Звісно, всі ми робимо помилки, ображаємо важливих людей, сваримось з рідними. Багато чого робимо не так, вступаємо не туди, куди треба б було, спілкуємось не з тими людьми, читаємо не ті книги…

Але ж недарма кажуть, що все в цьому житті не випадково, і якщо ми тут, то для чогось нам це потрібно або ми потрібні тим людям, що знаходяться поруч із нами. І якщо ми живемо в ці часи, часи, коли всі нарікають одне на одного, сваряться й відмовляються зрозуміти, то, мабуть, ми маємо щось змінити… Недарма ж ми живемо саме тут і саме зараз?

То, може, варто, все-таки перестати бубоніти собі під ніс і почати діяти? Діяти і вірити в те, що ми зможемо щось змінити.

Категорія: Студенти | Переглядів: 323 | | Рейтинг: 2.5/2

«  Червень 2013  »