Понеділок, 25.09.2017, 08:01
Вітальня » 2012 » Вересень » 26 » Успіх! Це що? Це як? Це коли?
Успіх! Це що? Це як? Це коли?

Наталія Ігнаці
Доганяти тих, хто спереду, і не чекати тих, хто позаду (Аристотель).

Успіх – це не стільки те, що ми маємо, скільки те, ким ми стаємо в результаті (Джим Рон).

Немає шляху до успіху. Успіх є шлях (Михайло Шувалов).

Марія (19 років): «Успіх – дуже широке поняття. "Бути успішним" кожен розуміє по-своєму. При досягненні успіху потрібно дуже багато працювати, це я знаю точно. Працювати щодня, щогодини. щохвилини. Звичайно, хтось досягне успіху при гарному розкладі долі, але це дуже рідко буває. Тоді він є справою недовгою: сьогодні ти успішний, завтра – ніхто. Тому потрібно постійно працювати над собою».

Валерій (25 років): «Моїм успіхом у житті є те, що я можу забезпечити себе фінансово, у мене є вірні друзі, які завжди підтримують мене, і я займаюсь улюбленою справою. Прямувати до успіху потрібно з позитивом. Усім раджу любити і вірити в себе!»

Віталій (32 роки): «Успіх – це позитивний наслідок роботи, справи, значні досягнення, удача, талант. Прокоментую цитатою Дональда Трампа: «Єдиний спосіб розбагатіти – це реалізм і абсолютна чесність. Вам потрібно попрощатися зі світом ілюзій, який існує хіба що на сторінках журналів і на екранах телевізорів. Все не так легко, як вас запевняють. Життя – жорстка штука, і люди одержують дуже серйозні травми. Тому, якщо ви хочете виграти, потрібно бути міцним як кремінь і готовим до того, щоб працювати ліктями і кулаками».

Отже, успіх – щось дуже відносне. Хтось вступив на державне замовлення і вважає себе через це досить успішним. Інший займає посаду ректора, але, тим не менше, не вважає це вершиною, відчуває незадоволеність. Успіх – це коли ти весь час рухаєшся вперед – від мети до мети – і тобі це подобається.

Я вважаю, що успіх приходить до впевнених у собі, працьовитих, цілеспрямованих людей. Це можна аргументувати тим, що невпевнена у собі особа нічого не буде нікому доводити, також вона не може постояти за себе, довести свою правоту. Для досягнення успіху потрібно працювати, багато працювати...

Людина – сама творець свого щастя. Якщо є завзятість, терпіння й бажання домогтися чогось у житті, то все можливо. Мало чогось хотіти і мріяти, збиратися робити й відкладати знову і знову. Погано живуть ті, хто лише збирається жити. Тому не варто чекати, потрібно діяти.

Формули успіху не існує. Для кожного вона індивідуальна. Як і сама людина.

Успіху вам! :)

Категорія: Студенти | Переглядів: 708 | | Рейтинг: 0.0/0