Середа, 21.11.2018, 13:09
Вітальня » 2012 » Травень » 15 » Тяжіти до вищого
Тяжіти до вищого

Марія Чаварга
Класична музика…. Яка вона? Це музика, що торкається до душі…. Без слів, без пояснень. Нотами вона передає свій настрій.
Класика. Ніжні жіночі руки торкаються струн інструменту. Легка мелодія проходить через тебе, проникаючи у кожну клітинку твого тіла. Вмикаєш музику, заплющуєш очі і - слухаєш.

Насолоджуєшся кожною ноткою. У такі моменти не думаєш ні про що… Відпочиваєш душею і тілом. Збагачуєш свій духовний світ чудесними мелодіями класичного жанру.

У класичній музиці слова зайві….. Лише сім нот, а скільки чудових світових шедеврів написано! А ви колись бували на концерті класики? Ні? Ви втратили півжиття. Після цієї музики виходиш ніби заново народженим. Голова свіжа, думки чисті й усе відразу стає зрозумілим та незначним. Мимоволі згадую свої роки у музичній школі. Проте це вже зовсім інша історія.

У класику закохуєшся з першого погляду. На те вона і класика. Те, що завжди буде в моді. Вона - це щось світле, чисте, недоторканне та дуже інтимне. Це та музика, яку слухають усі, проте звучить вона для кожного окремо. Ми вже й позабували, як увімкнути старий приймач чи грамофон і потанцювати під вальси Штрауса, Шопена, Верді, Чайковського, Рахманінова та багатьох інших.

Тяжійте до вищого. Слухайте правильну музику, їжте здорову їжу, читайте світові книги. Будьте освіченими. Збагачуйтесь духовно. Не обмежуйте себе теперішньою музикою та не бійтесь цікавитись історією.
Категорія: Студенти | Переглядів: 435 | | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2012  »

Відділення журналістики УжНУ © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz