Субота, 16.12.2017, 07:31
Вітальня » 2012 » Травень » 16 » Танець здатен змінити життя!!!
Танець здатен змінити життя!!!

Наталія Ігнаці
Готуючи цей матеріал, згадала багато фільмів про те, як звичайні танці кардинально змінили життя багатьох людей: «Лапочка», «Шаг вперёд», «Уличные танцы», «Братство танца: Возвращение домой»… Молоді люди мають купу проблем: нема роботи, коханої людини, нема бажання що-небудь робити…І раптом вони повертаються до життя саме завдяки танцям. Такий сюжет може бути не тільки в фільмах, але й в нашому житті.

Адже часом ми, заклопотані, втомлені й роздратовані, «відпочиваємо», тупо сидячи перед телевізором, не знаючи, куди себе подіти, виливаючи свою негативну енергію на рідних і близьких.

Але є вихід, і він дуже простий - потрібно просто знайти собі заняття. Саме це допоможуть зробити танці. Ось коли поганий настрій, станьте перед дзеркалом, потанцюйте і, можливо, настрій покращиться… ну це я так роблю
.

І можу сказати з власного досвіду, що бували дуже важкі періоди в житті, і саме танці допомагали йти далі. Танці – це відпочинок для мозку: забуваєш про всі проблеми, вихлюпуєш з себе оту всю негативну енергію, не шкодячи іншому, і це дуже класне відчуття…

Наталія Ігнаці
Я не уявляю свого життя без танців, тому що я займаюся ними з 4-ох років. Я живу цим. Але танцювати можна й не професійно. Це – як читання книг: не кожен, хто читає, стає письменником. Не треба соромитися показувати себе. Звичайно, спочатку може виглядати смішно, адже це як перші кроки, коли ми були маленькими, а потім крок за кроком все починає виходити, починаєш вірити в себе.

Дивлячись на знаменитих хореографів, ми думаємо, що в них все так легко виходило? Це не правда. Наприклад, хореограф Франциско Гомес (думаю, всі його знають з проекту «Танцюють всі»). У нього було не дуже просте життя: ростила його лише мама, можливостей танцювати не було, але в 16 років він наважився поїхати до Лос-Анджелеса і Нью-Йорка вчитися танцю у відомих хореографів. Було йому дуже важко: недоїдав, спав на підлозі, всі гроші віддавав на репетиції, але своїми зусиллями він досяг великого.

Ще один хореограф телепрограми «Танцюю для тебе» на 1+1 Амадор Лопес. Виріс він у Венесуелі. 15 років займався фехтуванням і став чемпіоном світу в 2000 році. У 20 років переїхав до України, далі займався фехтуванням, але з часом грошей не вистачало. Амадору довелося шукати роботу: почав викладати в українських клубах латиноамериканські танці. І відтоді життя його зовсім змінилося, він залишився жити в Києві, одружився з українською дівчиною, створив студію танців, шоу-балет «Rumbero’s». Тепер його запрошують на різні телепередачі, але найголовніше, що він знайшов себе в житті.

Можна навести ще багато подібних прикладів але, я думаю, цього достатньо, аби зрозуміти, як можуть танці змінити життя на краще. Танцювати добре і для здоров’я, і просто для самозадоволення. Для занять танцями не важливий ані, ані рівень фізичної підготовки. Потрібно просто отримувати від цього задоволення.

Танець – це рух, рух – це життя, а жити треба красиво. Чого вам і бажаю.
Категорія: Студенти | Переглядів: 560 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2012  »