Четвер, 18.01.2018, 20:02
Вітальня » 2012 » Серпень » 9 » Студенти і літо
Студенти і літо

Мирослава Зілинець
Як відомо, літо – це пора відпочинку. Кожен по-своєму вибирає місце і час для цього. Дехто їде відпочивати на море, інші проводять час з друзями на природі. А для деяких студентів літо – це час, коли можна покращити своє матеріальне становище, бо, як правило, стипендії завжди не вистачає на речі, без яких не можна обійтися в сучасному світі, та й грошей забагато ніколи не буває.

Для цього є декілька способів. Найчастіше підзаробити можна, влаштувавшись кур’єром або ж офіціантом. Багато студентів можна зустріти на вулиці розповсюджувачами різних видів реклами або ж продавцями різноманітної продукції. Хоч ця робота не принесе великого прибутку, та все ж час можна провести не тільки з користю, а ще й цікаво. Адже так можна набути досвіду та познайомитись з цікавими людьми, попробувати себе в різних сферах діяльності. Та й коли заробляєш сам, стаєш більш ощадливим і починаєш цінувати кожну копійку.

Усі труднощі потрібно навчитися гідно долати, бо хто вміє сам заробляти собі на життя – той обов’язково дійде до своєї мети. І не забувайте: студентське життя – це незабутні роки, які залишають назавжди свій слід у серці кожного студента. Тож не втрачайте цей час, насолоджуйтеся кожною хвилинкою, адже 5 років пролетять як одна мить.
Категорія: Студенти | Переглядів: 350 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2012  »

Відділення журналістики УжНУ © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz