Неділя, 18.02.2018, 20:20
Вітальня » 2013 » Вересень » 15 » Сценарій життя
Сценарій життя

Діана Фуско
Я схиляюся до думки, що всі люди полюбляють мріяти, але не кожен зізнається в цьому, особливо сильна половина людства – чоловіки. Але ж хоч раз в житті, ми, відкинувши все буденне, часто сіре та похмуре, зручно вмостившись на дивані чи в ліжку, беремося мріяти годинами… Хіба не так?

Пропоную і зараз зайнятися саме цим. Відкинути абсолютно все: різні думки, проблеми, переживання, незроблені справи… Просто сісти, заплющити очі, розслабитись і трішечки помріяти. Як Вам така ідея? Це займе буквально декілька хвилин. Отож до справи!

Спробуймо уявити, що в нас не одне життя, як зазвичай, а цілих 9 – як у кота. А далі ще цікавіше: уявімо, що ми могли б власноруч написати сценарій для цих дев’яти життів – вибрати для себе покликання, професію, людей, які б нас оточували. Цей список кожен може для себе продовжити, як лише захоче…

Помріяли? А тепер усі ці мрії зафіксуємо в голові та запишемо їх. Для цього нам багато не потрібно: всього-на-всього один аркуш паперу, ручка чи олівець. Потім ділимо папір на 9 рівних квадратів і пишемо все те, що зафіксували, що першим спало на думку. Після цієї процедури якомога уважніше роздивляємося свої записи…і, мабуть, у цю мить кожен з нас посміхнеться!

Не знаю, чи то на жаль, чи то на щастя, вирішуйте самі, як для Вас краще, але ми з вами – не коти. І навряд чи на нас чекає інше життя, а тим більше 9. Ми люди. В нас воно одне, яке дали нам наші батьки, а ми дамо своїм дітям.

Коли нам виповниться 80 років і на скронях вже буде сиве волосся, а на обличчі і зморшки – тоді усвідомимо, що не можемо порвати той сценарій-чернетку і переписати все заново. Проте є одне «але»!

У нас зараз є можливість обирати. Вибрати єдиний, найправильніший сценарій. Сісти, подумати і обрати правильний шлях. Один раз і назавжди! Не перегравати 9 разів одну і ту ж подію. Не кохати 9 разів, адже кожен знає, що перше кохання є завжди найсильнішим, одне слово, справжнім. Не відчувати 9 разів один і той же біль. Це як в університеті: кожен студент хоче скласти іспит з 1-го разу, а не з 5-го або з 6-го, чи тим більше з 9-го.

Друзі мої, візьмімо ще раз до рук цей аркуш і уважно та пильно придивімося – там заховані наші мрії. Подумаймо, чи так уже й важко втілити все це у наше життя? Важкувато, напевно, так? А Ви, і я разом з Вами, почну з якогось одного пункту і поступово, наполегливо та з превеликим бажанням буду рухатись до своїх заповітних цілей.

А щодо мого сценарію на тему «Життя», то у мене є три найзаповітніші мрії: щоб люди, яких я люблю, були здоровими та щасливими, щоб я себе реалізувала у обраній мною професії та щоб я досконало опанувала три мови – українську, російську та англійську. Інші 6 пунктів наразі нехай залишаться зі мною. Можливо, колись Ви побачите мої досягнення. Насправді хотілося б у це вірити.

Отже, треба діяти, рухатись, самореалізовуватись, обирати єдину правильну дорогу, але в жодному разі не стояти на місці. Це – наше життя. І воно тільки в наших руках! Хай щастить Вам і мені, мої любі!
Категорія: Студенти | Переглядів: 404 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2013  »

Відділення журналістики УжНУ © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz