Четвер, 22.02.2018, 01:05
Вітальня » 2012 » Лютий » 25 » Про мету
Про мету

Марія Чаварга

Поговоримо про мету. Напевно, ніщо ми так стрімко не робимо, як те, чого нам дуже і дуже хочеться. А як упоратися з тим, чого не бажаємо робити? Часто опускаємо руки, навіть пальцем не ворухнувши, щоб бодай почати.
«Людина, напевно, у жодній ситуації не є настільки цілеспрямованою, як тоді, коли, перепрошую, біжить до клозету», – прочитала якось в Інтернеті. Тоді всі перепони на її шляху здаються непомітними й незначними.

Погодьтеся, кумедно було б почути від когось відповідь на кшталт: «Я не поспала, тому що втратила надію, бо мені лінь, у мене не вистачило сил дійти до ліжка… Я не сходила до туалету через те, що втомилась, мені це дуже важко… Я не поїв, оскільки мені не приготували, бо в мене депресія, тому що я собі не можу цього дозволити, у мене немає бажання, бо я зроблю це завтра….». Цей перелік можна продовжувати нескінченно…
Так, виглядає смішно, але ж погодьтеся: подібно ми чинимо й з іншими справами. Ми не вчимося, не прибираємо, не виконуємо обіцяне, не ставимо мети, не спонукаємо себе, вигадуємо різні відмовки та причини, через які не виконуємо заплановане. А чим відрізняються наші щоденні природні потреби від інших справ? Мабуть, нічим.
Найчастіше лінощі прогресують серед молоді. Щоб студентові захотілося щось робити, варто запам’ятати декілька нескладних правил. Наприклад, перед вами завдання, з яким упоратися, на перший погляд, важко. Скажімо, курсова робота. Побачив тему, покопався в бібліотеці... Інтернеті... перше враження – шок, небажання робити, яке поступово переходить в апатію.

Важливо опанувати себе. Перші думки, напевно, такі: «Я не вмію це робити. У мене нічого не вийде. Я не буду цього робити». Це неправильно. Потрібно починати із: «Як мені це зробити? Я спробую це зробити. Я хочу це зробити. Я можу це зробити. Це ж так легко!»

Ви все ще скептично налаштовані? Не вірите у свої сили? Пропоную вам декілька цікавих фактів з історії: Гоголь у школі писав геть посередні твори. Кращі твори Гете були написані після 50 років. Ейнштейн у школі був двієчником із фізики та трієчником із математики.

То, може, досить було витрачати час на непотрібні відмовки і вважати себе бездарним. Поставте собі мету й досягайте її за всяку ціну. І повірте мені досягнення значно підвищить вашу самооцінку. Ви полюбите себе ще більше. Задумаймося.
Категорія: Студенти | Переглядів: 480 | | Рейтинг: 0.0/0

Приєднуюсь до слів Т Ладжун yahoo

ой, у мене завжди проблеми із силою волі. проблеми із " змусити себе". дома обклеїла стіни із завданнями на місяць - не дуже помагає. вже прошу дівчат, що живуть зі мною нагадувати мені про важливі речі - і то не 100% діє.
і я думаю, що проблема у внутрішньому порядку. але аби його навести, потрібен час. варто дорост. та коли його там наведу, коли доросту - не знаю. хоча дууууууууууже хочу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

У мене раніше на холодильнику були нагадування. Це дуже допомагає. Важливо, після кожного зробленого тобою короку, хвалити себе. І ставити ще вищу планку. Але найголовніше, не лінуватись. acute

ще можна собі робити приємні подарунки після того,коли зробиш поставлені перед собою завдання. От, коли зробиш - приходь і кажи, а я хвалитиму. ok

Ося =) Обовязково буду з тобою ділитися своїми досягненнями yes3

Дуже гарно написано.