Середа, 20.09.2017, 11:14
Вітальня » 2014 » Жовтень » 12 » Першокурсник на порозі нового життя
Першокурсник на порозі нового життя
Каріна Риган

Ну ось вже й добіг кінця перший місяць виснажливого навчання в університеті.  За цей час я, так само, як і всі першокурсники, вже зрозуміла, що дійсно стою на порозі дорослого життя. І тепер я би хотіла більше розповісти про нелегку долю першачка.
Багато студентів змушені покидати рідні домівки, і переїжджати до інших міст. Опинитися самому в чужому місті – це велике випробування для кожної людини.

Передусім варто зазначити, що університет - це та рушійна сила, яка вчить нас бути самостійними. Тут вже ніхто не змушує тебе навчатись. Лише ціною власних зусиль людина повинна здобувати знання.

Перші дні навчання були просто нестерпними. Нові обличчя, нові предмети для вивчення, новий режим навчання - від усього цього у голові просто створювався хаос. Саме тоді вже з’являється думка : «А чи не покинути мені це все? Можливо, я ще не готова до самостійного життя? Як би я хотіла знову повернутися до школи, до спокійного та безтурботного життя вдома…».

Але вже на другому тижні навчання ти потроху звикаєш, знаходиш друзів,  і розумієш, що самостійне життя – це не лише суцільні клопоти, а подекуди навіть авантюрні та захоплюючі пригоди. Головне -  навчитися раціонально розподіляти час.  Найважливіше, що повинен пам’ятати кожен студент – це те, що в його житті немає місця для лінощів та безвідповідальності.

Всі ми мріємо про щасливе майбутнє, хорошу і прибуткову роботу, велику та дружну родину. І саме в університеті ми отримуємо ті базові знання та навички, які стануть основою самостійного, дорослого життя. Якщо ти не навчишся цього тепер і тут, то далі твій життєвий шлях буде дуже складним та тернистим.

Отож, першокурсники, досить мріяти про хороше майбутнє та ідеальне життя.  Пам’ятайте, думки – матеріальні, і мають властивість втілюватись у реальність. Перетворюйте свої мрії у мету, і докладайте максимум засиль для її здійснення. Повірте, результат того вартий.

Каріна  Риган,
студентка 1 курсу відділення журналістики