Понеділок, 23.10.2017, 00:36
Вітальня » 2012 » Жовтень » 31 » Організуйте свій час і робіть все, що захочете!
Організуйте свій час і робіть все, що захочете!

Тетяна Ладжун
Нещодавно я розпочала читати книгу Гаррі Лорейна «Развитие памяти». Прочитавши сьомий розділ, захотіла поділитися з Вами порадами та думками, які я знайшла на сторінках цієї книги.

Кожен з нас неодноразово скаржиться на катастрофічний брак часу. «Я нічого не встигаю» – фраза знайома, мабуть, усім. Але є те, що належить всім однаково, не залежно від наших успіхів. Це час. Як сказав Гете: «У каждого из нас достаточно времени, если им правильно пользоваться». Тож висновок такий: ті, у кого немає часу, не уміють правильно організовувати свою роботу.

Перше, з чим доведеться боротися, – звичка все відкладати на потім. Гаррі Лорейн розповідає, що ця звичка страшніша за будь-яку іншу, пов’язану з нераціональним використанням часу. Не слід так робити, бо тоді набирається ціла гора справ, які ви не встигнете, а то й не зможете виконати.

Ще в дитинстві батьки нам говорили: «Сделал дело – гуляй смело», але наші лінощі нас частенько перемагають. Неперевершена звичка, яка економить час, – все починати вчасно. Невеличке запізнення може створити великі неприємності, а то й позбавити мрії життя. Тож краще відводити на будь-яку справу трошки більше часу, ніж, на вашу думку, потрібно, адже завжди може зламатися машина або виникнути на дорозі затор.

Для того, щоб все встигати, добре завести собі записник, в якому ви зазначатимете справи, які потрібно зробити. Ще краще розділити їх на дві колонки за важливістю виконання. Це є одним із кроків до раціонального використання часу. Всі поважні люди планують свій день. Їх помічники або секретарі завжди повідомляють їм про зустрічі, конференції або інші справи.

Старе прислів’я стверджує: «Якщо хочете щось зробити швидко, доручіть це найбільш зайнятому чоловіку. Він знайде для цього час».

Тому, мабуть, варто кожному створити собі маленького «секретаря» у вигляді записника, щоб нічого не забути і все встигати. Раціонально використаний час – це початок успіху у всіх починаннях, тож використовуймо його з користю!

Категорія: Студенти | Переглядів: 442 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2012  »