Понеділок, 25.09.2017, 09:48
Вітальня » 2012 » Вересень » 12 » Нескінченність призведе до кінця
Нескінченність призведе до кінця

Оксана Ажнюк
Вересень. Для одних початок чогось нового, а для інших - розв`язання старих незавершених проблем. Третина моєї групи має перескладання з різних предметів другого курсу. Це й масова комунікація, й мова ЗМІ, й історія української журналістики, й англійська мова. Кому вже як пощастило. Вони бігають, метушаться, щось дописують, не зосереджено підчитують конспекти, випитують у викладачів, коли і де перескладання. Одним словом – хвилюються.

А ми, ті, хто не має ніяких заборгованостей, теж не сидимо осторонь, а стараємось якось допомогти, порадити, підтримати. Подобається мені ця небайдужість нашої групи.

Але до чого це я веду? До того, що у зв`язку з недавніми змінами в нашому університеті, кількість перескладань стала необмеженою. Безглуздо, але факт!

Звичайно, тішить те, що нас не поменшає, і ми усі разом дійдемо до кінця. Але...чи не занадто егоїстично і фінансово вигідно «дотримувати» всіх студентів до п`ятого курсу? Занадто!

Невже ніхто не задумовується над тим, ким стають такі випускники нашого навчального закладу після його закінчення? А як часто ми жаліємося на некваліфікованість наших лікарів, безграмотність юристів, необізнаність вчителів? Не помічаєте зв`язку?

А ви придивіться! Ледве вступив, не ходив на пари, мав безліч перескладань, отримав диплом, влаштувався на роботу, а тепер вас лікує. Не страшно?

То, можливо, краще зупинити цей процес і не дочікувати його останнього етапу? Може, ця людина знайде себе десь в іншому місці (не у вищому навчальному закладі)? А ви тут її затримуєте, даючи можливість перескладати скільки завгодно, аби тільки гроші за навчання платила!

Та це ж абсурд! Як може бути нескінченна кількість перескладань? А мотивація? Чи всі вже давно забули про мотивацію? Метод «батога і пряника». Батіг забрали, що наступне? Заберете «пряник»? Коли нам починати прощатися зі стипендією?
Категорія: Студенти | Переглядів: 472 | | Рейтинг: 5.0/3

Навіть не буду з тобою сперечатись, бо ти мене не розумієш unknw

Ромчику, не погоджуюсь!
Якість навчання не тільки залежить від умов, де проходять пари, а й від рівня викладання та кожного окремого студента. глибоко сумніваюся, що там де кращі умови завжди кращі знання.
А я говорю про якість.
"яка різниця коли студент це вивчить – з першого чи 10 разу? Якщо він і так буде вимушений знати все, аби закінчити університет!"
Різниця є!Ти маєш це вивчити, щоб знати, а не щоб закінчити університет.
Те яким ти будеш спеціалістом - має хвилювати в першу чергу тебе. Мусить хвилювати!!

Чи восени чи взимку доводиться закутуватись в 2-ві кофти і ледве не одягати рукавички аби всидіти бодай одну пару! НЕ хочеться і занурюватись в нові зміни з навчанням (нема грошей на отоплення приміщень взимку, як і нема нормальних вікон на поверсі ). У нашій аудиторії МАЙЖЕ половину лампочок не працює і нам доведеться в таких умовах навчатись! Тому про «фінансову вигідність» я б краще мовчав !!!

Зараз потрібно думати про те, як зробити кращим і доступнішим навчання, а не облизувати хто має скільки перескладань і хто потім стає чи не стає доХтором. Не можливо любити, а від так і знати всі предмети. Це зумовлено характерами і смаками кожного студента. Кому, що більше до вподоби той то і краще вчить! А якщо викладач принципово ставить оцінку за знання то яка різниця коли студент це вивчить – з першого чи 10 разу? Якщо він і так буде вимушений знати все, аби закінчити університет!

повністю з тобою погоджуюся! останнім часом відбуваються абсурдні речі...

«  Вересень 2012  »