Понеділок, 18.12.2017, 01:26
Вітальня » 2012 » Вересень » 13 » Не ми такі, життя таке?
Не ми такі, життя таке?

Любов Михавків
... якою ж брехнею є вислів : ”Не ми такі – життя таке”. Хіба життя не залежить від людей?!

Дратують ці „гламурні” пані, які весь час проводять в тих фабриках краси, щоб змінити дане їм Богом тіло, міняючи власні форми на ті, які диктують "богині" Краси.. І дратують вони мене не тому, що я до них не належу, а тому, що через таких, як вони, і тих, хто хоче бути на них схожими, наш світ йде в небуття. Головними стають 90-60-90 і зелені папірці, за які можна купити весь світ. А як же правда, віра у справедливість? Де ж вона? Ми так звикли до того, що має рацію той, хто має більше зелених папірців, забуваючи про справжні почуття і благородні вчинки. Благодійність ХХІ столітті існує тільки для того, щоб „відмити” зароблені нечесним шляхом гроші.

А краса втратила своє істинне значення. Накачані силіконом ляльки Барбі, які для нас стали жінками, та вирощені на протеїнах купи м’язів, які ми звемо чоловіками, стали ідеалами краси і зваби нашого століття. Та хіба краса – це тільки зовнішність? Я особисто переконана, що якби ми менше зациклювались на зовнішності і стандартах «модерного» суспільства, то не доводилося б звалювати всі свої проблеми на важке і несправедливе життя.

Тож мій висновок: «забивайте» на ці псевдостандарти зовнішності і думайте про внутрішній світ, адже крапля добра і справедливості від кожної людини зможе змінити світ – зробити його трошечки світлішим. Тому пропоную змінити вислів «не ми такі – світ такий» на «світ такий, яким зробили його ми...»
Категорія: Студенти | Переглядів: 474 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2012  »