Субота, 16.12.2017, 07:33
Вітальня » 2013 » Серпень » 21 » Не будьмо байдужими!
Не будьмо байдужими!

Тетяна Ладжун
Усім подобаються люди уважні, турботливі, готові допомогти і словом, і ділом. І на словах (!!!) майже всі себе такими і вважають. Але дуже часто від людей старшого віку можна почути, що раніше всі були більш довірливі і готові допомогти одне одному, а зараз кожен думає лише про себе. Людям бракує вміння переживати за інших та допомагати ближньому…

Нещодавно почула дивний вислів: «Допоможеш іншому - відбереш у себе». Важко когось звинувачувати у такій ситуації, бо, дійсно, у сучасному світі більшість не живе, а виживає.

Але у мене серце крається, коли на вулицях зустрічаю жебраків-інвалідів, які просять копійчину на шматочок хліба. Вони сидять – голодні, нещасні, нікому не потрібні, вимучені життям, – і чекають від нас допомоги. Я чудово розумію, що сама не в силі допомогти їм. Але якщо кожен із нас не пройде байдужо біля тих, кому пощастило в цьому житті менше, ніж нам, то зможе бодай на шматочок хліба зробити їхнє життя кращим.

Самому не впоратися
Можливо, хтось із вас скаже (як неодноразово мені доводилось чути): якщо всім давати грошей, то працювати можна тільки на жебраків. Я з вами згодна.

Усі ми ставали свідками чи були учасниками подій, коли на вулиці до людей чіпляються чи то роми, чи п’яниці, які просять грошей, а в разі відмови ще й погрожують. Звичайно, таким потрібно сказати: «Маєш руки і ноги – йди і працюй».

Але це вже інша тема і проблема нашого суспільства. Тут йдеться про тих, котрі не мають можливості працювати через фізичні вади. Я закликаю всіх не бути байдужими. Будьмо впевнені, що доброта до таких людей не залишиться без уваги, а повернеться нам сторицею.

Категорія: Студенти | Переглядів: 351 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2013  »