Понеділок, 23.10.2017, 00:41
Вітальня » 2012 » Вересень » 25 » Милостиня від душі
Милостиня від душі

Алла Ганненко
Часто, йдучи по вулиці, не помічаємо людей, яких здебільшого називають жебраками, безпритульними. Багато хто з відразою реагує на них, боячись навіть доторкнутися, дехто дає їм милостиню, думаючи, що таким чином замолить свої гріхи перед Богом, і лише невеличкий відсоток по-справжньому жаліє таких людей і хоч тими декількома копійками, але хоче від щирого серця їм допомогти.

Хоча є багато випадків, коли безпритульні просять милостиню, прикидаючись хворими, або придумують різні казочки тільки для того, щоб випросити гроші. Як не дивно, для багатьох людей такого соціального стану це
нормально, їх влаштовує таке життя. Але ж є серед них і дійсно
хворі, які не можуть знайти іншого виходу і звертаються по допомогу, хоча декілька років тому вони навіть і подумати не могли, що будуть стояти на вулиці і просити милостиню у зовсім чужих людей…

Проте у житті всяке буває, і ніхто не знає, що нас чекає завтра. Ми можемо втратити будинок, дізнатися про те, що невиліковно хворі, від нас відмовляться рідні і близькі… Куди тоді підемо? Що будемо робити? Такі запитання мало хто з нас собі задає. Кожен упевнений, що це може статися з усіма, тільки не з ним. Але ж це не так. Тому перед тим, як стверджувати, що я би ніколи не зміг просити милостиню, подумаймо і поставмо себе на місце тої людини.

Проходячи повз жебрака чи безпритульного, придивімося – і побачимо, що більшість із них опускає голову і ховає очі: їм соромно, але не бачать іншого виходу із ситуації, а нас та 1 гривня біднішими не зробить. Тут не йдеться про тих, хто бідний, а хто багатий. Мова йде про наявність совісті у людей, незалежно від їх соціального рівня.

Категорія: Студенти | Переглядів: 476 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2012  »