Вівторок, 21.11.2017, 12:19
Вітальня » 2013 » Вересень » 22 » ЛИСТ У ПОШТОВУ СКРИНЬКУ? – НІ, ЦЕ ФАНТАСТИКА
ЛИСТ У ПОШТОВУ СКРИНЬКУ? – НІ, ЦЕ ФАНТАСТИКА

Вікторія Кузіва
«Сьогодні, 3 грудня, весь світ святкує ювілей революційного сервісу телекомунікації та зв'язку - СМС» - заголовок такої статті на сайті одного з Інтернет-видань викликав у мене шквал емоцій: від здивування до посмішки, а потім і до смутку. Проводячи час в тенетах Інтернету, іноді наштовхуєшся на інформацію, просто якусь абсурдну за своїм змістом. У конкретному випадку постають питання: «Невже «народження» СМС – це свято, яке вшановує весь світ? Чи гірше жилося людям, коли про існування СМС могли сказити, що це тільки фантастика?».

Дійсно, зараз ми живемо у світі новітніх технологій, які як швидко входять у нашу буденність, так швидко і виходять. Планшети, Айфони (Iphone), Вай-фай (Wi-Fi), Андроїд (Android) і т. д. мали б полегшувати наше життя. Людство часто нагадує мені дітей, які беруть до рота все, щоб відчути смак земного різноманіття. Ну що ж тут сказати – «технологічний прогрес!».

Сама ж цими засобами і користуюся. Тому заперечувати їх корисність не стану. Було б фальшиво та й смішно. Але на думку спадає задушевна розмова з подругою, яка розповідала мені про кохання її батьків, яке, на жаль, залишилося вже тільки чорнилом на папері. Вона сказала: «Нещодавно я прочитала листування батьків періоду, коли батько служив в армії, а мати його вірно чекала 3 роки. Я заплакала! Адже там було все… Палке кохання… Вони давали обітницю любити вічно... Ось це романтика! Не те що зараз: хлопець відправляє СМС і то – «Зателефонуйте мені, будь ласка». Знаєш, можливо, я б відразу закохалася в хлопця, який надіслав би мені хоч трохи подібного листа!».

Помріявши, я теж уявила, як мені мій вірний, тепер вже кажуть «принц на білому мерседесі», пише не СМС-ки, які з пам’яті автоматично стираються. Хочеться ж мати ось такого листа, де «чорним по білому» вкладена душа, переживання та істинні почуття. О це було б незабутньо!

Згадую слова подруги та розповіді бабусь і дідусів про той час, коли, щоб зустрітися з коханим, відповідали: «Як Бог дасть». Бо ж не було підручних мобільних засобів. Єдине, що могло звести, – це доля чи вже заздалегідь домовлена зустріч. Мені здалося, що в таких умовах наше покоління вже б не вижило. І не тільки тому, що біжимо за порадою до Гугла (Google), як поводитися на першому побаченні, і обмінюємося повідомленнями у соціальних мережах.

А тому, що доводилося чути від однолітків репліки, нібито листування – це вже не модно, а тим більше смішно, і що наші бабусі і дідусі «древні», бо не користуються послугою СМС. І що з цього? Більшість із нашого покоління не знає, як написати листа. Хіба що на поміч знову прийде геній інформатики Білл Гейтс з його Microsoft World! :)

Категорія: Студенти | Переглядів: 538 | | Рейтинг: 4.0/2

Правильно: треба писати листи. Це так чудово! І враження класні! А в нас на 4 поверсі є поштова скринька, про яку чомусь забули. Хіба 3 курс усіх агітує, інколи пише..і сам же ті листи розносить wacko2
Народ, долучайтеся! mail1