Неділя, 18.11.2018, 17:35
Вітальня » 2013 » Серпень » 8 » Кожен наш вибір – це відмова від чогось
Кожен наш вибір – це відмова від чогось

Вікторія Кузьма
Нещодавно я почула одну фразу, яка запала мені в душу. А звучить вона так: «Кожен наш вибір – це відмова від чогось». Спочатку я не звернула увагу на зміст цього речення, але потім, вранці, сидячи за черговою чашкою кави, я згадала його.

З минулого виринуло багато подій, людей… Я згадувала те і тих, від чого/когось колись відмовилася зарази чогось чи когось іншого. І на душі ставало трохи «паршиво», адже не дуже приємно чути відмову, будь-яку відмову: хлопцеві – від стосунків з ним, мамі – відмову від того, щоб піти вчитися на лікаря, друзям – від майже щоденних гулянь.

Згадуючи обличчя тих, кому ти колись у чомусь відмовляла, почуваєш себе не зовсім хорошою людиною, на мить тобі навіть стає соромно за себе. Але лише на мить, бо потім починаєш думати, що кожен твій вибір, напевно, був правильним. Адже, відмовляючись від одного, ми відкриваємо двері для чогось іншого.

Відмовляючись від стосунків з якимось хлопцем, ми маємо можливість знайти своє справжнє кохання з іншим, та й він теж має; відмовляючись обрати професію, яка тобі не до душі, ми реалізуємо себе в іншій професії, в тій, котра приносить не лише непоганий заробіток, а й задоволення від того, що ти робиш. А відмовляючись від щоденних гулянь, ми можемо більше часу присвятити сім’ї або ж самовдосконаленню.

Кожен наш вибір впливає на те, якими ми стаємо, впливає на формування нашого характеру, на наше коло спілкування і на те, як нас сприймають у суспільстві. Кожен вибір – це відмова від чогось.

Тому відмовляймося від поганих думок, які псують наш настрій, від необдуманих вчинків, про які потім жаліємо, від шкідливих звичок, які врешті-решт не приводять ні до чого хорошого. Вибираймо лише те, що робитиме кращими нас самих, адже якщо ми ставатимемо кращими, то й у нашому житті все буде якнайкраще:)

Категорія: Студенти | Переглядів: 456 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2013  »

Відділення журналістики УжНУ © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz