Субота, 18.11.2017, 03:08
Вітальня » 2012 » Травень » 15 » Корона не тисне?
Корона не тисне?

Катерина Горняк
З дитинства кожна дівчинка мріє стати спочатку принцесою, потім королевою – словом, одягти справжню корону. Часто батьки хочуть цього ще більше, аніж їх власні діти, і ще з дитинства, грубо кажучи, знущаються із своїх чад: ведуть на конкурси, де їх молоде та красиве личко фарбують так, що декого важко впізнати, вищипують брови, клеять нігті та багато іншого. А навіщо? Мабуть, у першу чергу для того, щоб зреалізувати свої мрії, які так і не збулися.

Дитя підростає і плавно від образу "барбі” переходить на рівень конкурсів, на яких уже присутня, не побоюсь цього слова, справжня "війна”.

А все починається з того, що майже у кожної дівчини чи жінки є потреба бути поміченою: хочеться, щоб на неї звертали увагу, дивилися вслід. Мріється бути найгарнішою. Інші беруться це оцінювати – організовують конкурси. Тож що таке конкурси краси?

Ця тема завжди здавалася мені безглуздою і ще з дитинства нецікавою. Деякі ж дівчатка ще змалку одягають корони, і часто їх батьки думають, що конкурси на кшталт Міні-міс чи Міс-перлинка – це просто забава, хоча насправді це не так, адже дитина, яка звикла бути у центрі уваги, захоче залишитися такою на все життя, не знімаючи "корони”. І я вважаю це проблемою, адже щоб прожити нормальне, повноцінне життя, самих конкурсів краси замало. На мою думку, конкурси краси можна залишити як хобі, адже необхідно нам, дівчатам, щось робити для того, щоб самовпевнитися певною мірою чи довести щось самим собі. Коли випадає така можливість спробувати себе, не варто відмовлятися, адже це все досвід.

Беручи участь у масштабному всеукраїнському конкурсі краси, я зробила для себе певні висновки, які допомогли мені змінити моє життя на краще: стала впевненою в собі, познайомилася з цікавими людьми, але зрозуміла також, що світло софітів та нещирі усмішки конкуренток я стерпіти не можу.

Тому якщо є нагода, пробуйте, адже від цього ніхто не постраждає. Але варто мати на увазі ще й інше: якщо хочете носити корону, то зробіть все для того, щоб стати королевою чи принцесою не лише сцени, а й свого життя.
Категорія: Студенти | Переглядів: 679 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2012  »