Неділя, 19.11.2017, 23:29
Вітальня » 2012 » Травень » 16 » Худорлява мода чи повнява краса?
Худорлява мода чи повнява краса?

Юлія Маркулич
Скільки всіляких слів сказано про моду! Вона і вередлива, і деспотична і нерозумна, і вишукана... З нею борються, її висміюють і водночас за нею женуться, їй потурають. Кінець кінцем їй зазвичай підкорюються, тому що мода має властивість надзвичайно швидко формувати суспільну думку і через неї впливати на звички та смаки кожного. Достатньо одного лише слова законодавців моди – і мільйони людей на всіх континентах слухняно обрізають чи подовжують сукні, звужують чи розширюють штани, стрижуть чи відрощують волосся, фарбують нігті різними кольорами.

Ось так мільйони дівчат доводять себе до анорексії, голодуючи, чи виснажуються постійними дієтами, аби тільки відповідати світовим стандартам моди – бути дівчиною «90-60-90». А в мене виникає запитання: «Ті, що придумали такі стандарти, відповідають їм?» І навіть коли так, що з того? Хіба всі повинні бути однакові? Кожна людина по-своєму гарна та неповторна. Не варто втрачати своєї індивідуальності.

Російські соціологи влаштували опитування на тему, які жінки їм більше подобаються. І виявилося, що 78% чоловіків полюбляють повнявих дівчат, та лише 31% із них визнає це відкрито. А інші, слідуючи стандартам моди, люблять повненьких таємно, а «в світ» виходять з худими і стрункими.

Я не закликаю їсти все без розбору й не займатися спортом. Вести здоровий спосіб життя треба, але не виснажувати власний організм заради моди, бо мода зміниться – й оком не змигнеш, а зі здоров᾽ям так, на жаль, не вийде...

Любіть себе такими, як ви є, і тоді вас полюблять інші.
Категорія: Студенти | Переглядів: 416 | | Рейтинг: 0.0/0

мммм вражає))) А про світові стандарти дуже доречно сказано)

«  Травень 2012  »