Середа, 22.11.2017, 22:21
Вітальня » 2015 » Жовтень » 12 » Як звикнути до життя в гуртожитку?
Як звикнути до життя в гуртожитку?

Ганна Ясінська

Із теплих домашніх ліжечок – на тверді дерев’яні дошки. Із ніжних обіймів мами й тата – у маленькі щупальця тарганів. Із чистої затишної кухні – у приміщення, де смердить пригорілою смаженою картоплею та сміттям, яке  вчора повинні були винести чергові. Із ванни з усіма зручностями – у маленьку кімнатку, де не те щоб прийняти душ (холодний), а навіть повернутися ніде, адже обов’язково на щось наткнешся: чи то на гачечок, чи то на краєчок тумбочки.

Тому головне питання першого місяця життя в гуртожитку – як до цього всього звикнути? Ось вам поради від старших курсів, першачки. Моя подруга Юля рекомендує: «Просто два – три тижні не їдьте додому – і пристосуєтеся».

Не переймайтеся, це тільки на перший погляд усе так погано. Насправді жити в гуртожитку весело, цікаво й навіть корисно. Найпрекрасніші  роки нашого життя – час, коли ми – студенти. Хоча й у злиднях, іноді голодні, злі... Увесь семестр не вчимося, а коли настає сесія, ходимо, наче  зомбі.

Та не страшно. У гуртожитку знайдете справжніх друзів на все життя. Зможете списати «лабораторну»  в одногрупника, коли самим лінь робити її .  Збираючись на дискотеку, вийдете із гуртожитку одягнутою, як Мерилін Монро. У вашій шафі може миша повіситися, проте в сусідок є красиві сукні, та ще й розміри збігаються. Тільки тут на питання: «Де мої «тапки»?» – ти можеш відповісти: «А це не я, ти сама їх мені під ліжко поставила».

І незважаючи на те, що у вас одне яйце в холодильнику, десь-не-десь «завалявся» шматочок твердого хліба, ви з другом спокійно можете повечеряти. У результаті ще й нарікатимете на переїдання.

Отож, якщо ви готові ділити одне яйце на двох, одні  капці та одну шафу зі співмешканцями – ласкаво просимо в гуртожиток. А призвичаїтеся швидко, бо ж до «хорошого» швидко звикають.

Категорія: Студенти | Переглядів: 401 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2015  »