Понеділок, 23.10.2017, 00:48
Вітальня » 2013 » Березень » 6 » Дорослішати сумно
Дорослішати сумно

Марія Чаварга
Навряд чи в це повірять діти. Ні, ні, не повірять…. Вони ж – діти! Для них дорослий – ідеал. Той, на кого потрібно рівнятися, той, ким вони прагнуть бути. А він? Чшш… Не повірите! Він сумує за втраченим дитинством. Це на нього дітки хочуть бути схожими?

Доросле життя рутинне. А у дитинстві…. Уявляєш себе із прекрасним принцом у великому замку. Або ти – бізнесмен, грошей у тебе (на деревах) –купа! Як на роботі? Вона приносить чудовий заробіток! Де працюю? Хіба не знаєш? – У продуктовій крамниці! Днюєш і ночуєш у дворі разом із зграйкою друзів, яких сьогодні вже не згадати. Граєшся і не помічаєш, як дорослий світ за тобою стежить, невтомно стежить, прагнучи захопити у свої лабети. Та де там! Не бачиш нікого, у тебе – свій світ. Твої буденні проблеми – не хочу їсти, не хочу спати, хочу мультики. А у дорослому житті, самі знаєте, сама тобі несправедливість: надурили, образили, зрадили. І всі ті дитячі мрії розбиваються вщент, як може розбитися чистий кришталь – на багато-багато скалочок.

Це я? Ні... Літати вже не хочеться, реалізовувати щось – тим паче. Там щодня не вистачає чогось «для щастя» …. хорошого настрою, фантазії, грошей, кохання, вільного часу. Не так сказали, як нам хотілось, не так зрозуміли, не так… усе не так. А як? А хто б його знав? А ще нам усього мало. Ми не радіємо щиро, як у дитинстві, маленьким приємностям, зате тижнями скаржимося на те, що зламалася машина.

Навряд чи цю розповідь зрозуміють діти. Можливо, ви їм прочитаєте, але вони не слухатимуть вас. Ні, ні, не слухатимуть. Вони ж – діти. Вони у своєму, дитячому, світі, де бути дорослим – несказанно чудово. Нехай живуть тими чистими мріями, адже все одно встигнуть розчаруватися.
Категорія: Студенти | Переглядів: 404 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2013  »