Четвер, 18.01.2018, 20:01
Вітальня » 2012 » Вересень » 5 » Чому люди ненавидять?
Чому люди ненавидять?

Катерина Горняк
У моїй голові часто постає питання: що породжує ненависть до коханих людей, друзів та навіть батьків і чи можливо прощати та відпускати образи без темноти в душі?

Думаю, що можливо. Що породжує? У першу чергу зрада. Зрада коханої людини, друга чи подруги та навіть, як би страшно це не звучало, рідних батьків. Коли кохаєш, світ тобі світ здається чудовим та яскравим, коли тебе зрадили - все обертається з ніг на голову…

Коли цінуєш та довіряєш найпотаємніше, тебе обдурюють, коли живеш у щасливій сім’ї, а вона розпадається, то мимоволі починаєш ненавидіти все, що нас оточує.

Особисто я вважаю, що відчуття ненависті як людського душевного показника не існує, а те, що ми відчуваємо, це просто страшенна образа, яку заліковує тільки час.

Часто ми закриваємося у собі після того, як нас зрадили чи образили, адже думаємо: навіщо кохати, дружити, довіряти, якщо все одно людина тебе зрадить знову? І часто не відкриваємо свого серця і робимо цим самим величезну помилку. А світ все-таки тримається на любові, і якщо людина кохає по-справжньому - буде кохати завжди.

Ненавидять слабкі люди, і цим самим гублять тільки себе. Якщо важко самотужки впоратись з відчуттям люті та образи, потрібно зайняти себе чимось, щоб забути про те, що обурює, і найкраще у цьому допомагає спорт, адже забирає всі негативні емоції, приносячи користь, поїздки на природу та прогулянки.

І як би банально і примітивно це не звучало, потрібно відпускати ситуацію, тоді ситуація відпустить тебе. Тож якщо ти любиш, то породиш любов, якщо ненавидиш, то породиш ту саму ненависть. Ідеально жити не цікаво, труднощі даються нам для того, щоб ми з ними могли впоратися.

Категорія: Студенти | Переглядів: 532 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2012  »

Відділення журналістики УжНУ © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них •  Хостинг від uCoz