Субота, 18.11.2017, 03:09
Вітальня » 2013 » Серпень » 6 » Чи задоволені Ви своїм іменем?
Чи задоволені Ви своїм іменем?

Тетяна Ладжун
Переглядаючи групу в соціальній мережі, я знайшла опитування, яке звучало так: «Чи задоволені Ви своїм іменем?». Для користувачів групи було запропоновано 4 варіанти відповіді: «так», «не дуже», «ні», «хотів(ла) би змінити». З 262 опитаних: 205 відповіли – «так» (78,2%), 35 (13,4%) натиснули на варіант «не дуже», «ні» сказали 7 (2,7%). 15 (5,7%) людей думають про зміну імені, бо обрали варіант «хотів(ла) би змінити».

І тут я задумалась… Який варіант обрати? Все ж таки я належу до тої частини людей, яких влаштовує власне ім’я. А як бути тим, хто ним не задоволений? Мабуть, це не зовсім комфортно. Але ж не змінювати імені, яке тобі дали батьки, принаймні в паспорті. Хоча я знаю немало дівчат і хлопців, які знайомляться під іншим іменем, тим, яке більше до вподоби.

Звичайно, з часом традиційним для України іменам, які формувалися протягом багатьох століть, приходять на зміну інші, більш сучасні та модні. Відома і така традиція: коли дитина народжується в день, який присвячений певному святому, так її зазвичай і називають. Якби я народилася на декілька днів раніше, то носила б ім’я Павліна або Паула.

Батьки намагаються дуже відповідально ставитися до вибору імені для дитини. Бо як каже прислів’я: «як корабель назвеш, так він і попливе». Заздалегідь вичитують гороскопи, видивляються топи найкращих імен, звичайно, вони ж хочуть найкращого для свого чада. Але деякі батьки вже дуже перестаралися. Існує топ найдивніших імен, які українці давали дітям. Серед них такі: Любістіна, Аполлінарія, Трохим, Євніка, Слов'яна, Савва, Мрія, Злата, Гевал, Олімпіада, Файзулла, Велизар, Кукла, Параскева, Ардаліон, Мерседес, Алейна, Девіка, Кнігіня, Мавліна, Свєдана, Геральд, Ізраїль, Мілорд, Папуша, Рамзес, Рафаель, Мадонна, Іонофан, Аскот, Зехра, Лоренада, Хістофор, Цезар Халва Азелл, Алладі...

Найдивніші імена в Закарпатській області – Река, Панна, Кітті, Янукович, Нопшугар, Ботонд, Арон-Борнобаш, Чобо, Щамуель, Кевін Тео – повідомляє сайт http://ua.golos.ua/suspilstvo/20091229_najdivnishi-dityachi-imena-v-ukrayini-yanukovich-k.

Напевно, це вони складають 21,8% людей, незадоволених своїми іменами.
Мабуть, яким би не було наше ім’я, батьки хотіли для нас найкращого, найоригінальнішого і не схожого на інші імені.

Категорія: Студенти | Переглядів: 384 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2013  »