Понеділок, 25.09.2017, 07:57
Вітальня » 2012 » Жовтень » 11 » Чи може журналіст змінити світ?
Чи може журналіст змінити світ?

Еліна Андрусь
Змінити світ повністю не під силу ні одній людині, ким би вона не була: чи то журналістом, чи то лікарем, чи то домогосподаркою. Кожен з нас, залежно від свого покликання та діяльності, вносить у цей світ щось своє, щось індивідуальне. Тим самим і змінюється потихеньку наш світ. Змінюється кожного дня та кожної хвилини, то в кращу сторону, то в гіршу.

Вважаю, що журналіст має змогу та можливість змінити усталені погляди та суспільну думку, від яких вже залежить подальше життя народу, котрий є складовою цілого світу. Якщо слідувати такому логічному ланцюжку, тоді, безперечно, журналіст може змінити світ, більше того – він уже це робить.

А коли вже слідувати останньому, то, виходить, що у кожного з нас в душі живе маленький журналіст, адже усі ми частково впливаємо на думки тих чи інших людей, вносимо щось нове до суспільних поглядів на життя, тим самим також змінюючи світ.

І, можливо, вся ця сукупність наших невеликих вкладів зрештою утворює ту одну вагому причину та силу, через яку і змінюється щось важливе в нашому житті, у нашому світі.

Тому кожен повинен думати, що каже та пише, а особливо журналіст, котрого читає чимала публіка. Вона, може, одразу й не покаже, що на неї вплинули ваші слова, та обов’язково зробить для себе висновки. Колись ті висновки не будуть грати великої ролі для неї і швидко забудуться, а колись стануть вирішальними у формуванні поглядів та життєвих цілей. А ціль – штука небезпечна. Особливо тоді, коли потрапляє до рук наполегливих та впертих. Саме такі потім і знаходяться за кермом нашого життя.
Категорія: Студенти | Переглядів: 524 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2012  »