Понеділок, 23.10.2017, 00:35
Вітальня » 2012 » Травень » 15 » Чи легко сьогодні бути молодим?
Чи легко сьогодні бути молодим?

Діана Фуско
Молодість - це не вік, а стан душі та тіла, який пов'язують з прекрасним часом надій і гарантованої впевненості у тому, що мрії обов'язково здійсняться. Це енергія, бажання постійно розвиватись, рухатися вперед, це романтичність, легковажність, самостійність,поривання до чогось надзвичайного, прагнення високих звершень, світла віра в майбутнє.

Чи легко сьогодні бути молодим? Всі люди є індивідуальними, і кожен дасть відповідь по-різному. Тому я провела опитування щодо цiєї теми і взяла декілька коментарів в студентів-журналістів 2-го та 3-го курсів УжНУ.

Оксана Ажнюк, ІІ курс:
– Молодим завжди бути легко. Правда, я можу порівнювати тільки з дитинством. Тоді було, мабуть, ще легше. Та і я тоді була легшою. Жити легко тоді, коли цікаво: чим молодші ми, тим цікавіше. Мені жити легко, бо своє життя ускладнюю хіба що я і ще іноді життєві обставини. Але у кожного своє життя. Молодість одна, так само, як і дитинство чи старість.

Катерина Брижань, ІІІ курс:
– Якби я була вже старою і сивою, а за плечима мала б ціле життя - відповісти, певно, було б легше, адже скільки себе пам'ятаю – завжди була молодою :) Чи легко бути молодою? Ну, звісно! Мене нічого не болить, про зморшки і сиве волосся я поки що не турбуюся, не відповідальна за трьох неповнолітніх дітей, яких треба годувати і одягати, не думаю про щось на кшталт "а що скажуть люди?", в будь-який момент можу зірватися з місця й кудись поїхати. Крім того, я знаю, що мені до снаги подолати більшість вершин! Важливо бути молодим якомога довше, не застрягати в рутині, ЖИТИ, а не існувати. Тоді вже ані мімічні зморшки, ані сиве волосся не страшне!

Роман Ялч, ІІ курс:
– Кажуть, що дітьми бути добре, бо вони ні про що не турбуються. За них все роблять батьки. Молодість – це завжди добре. Звісно не так, як у дитинстві, безтурботно, та, безперечно, це той вік, коли організм повен сил, а розум – ентузіазму. Важко чи легто? На це питання нема відповіді. Бо в кожного своя молодість. Та вона одна, і більше не буде, тому не варто задумовуватись над такими питаннями , краще просто жити і радіти тому, що є. Дякую.

Людина не хоче себе називати,
ІІІ курс:

– Чи легко бути молодим? Зараз це скоріше риторичне питання, і кожен при бажанні може відповісти на нього сам. Адже всі люди різні, і в кожного свої погляди на життя, і не можна сказати, що чиїсь неправильні, вони просто
інші. Але одне я знаю напевне: молодість одна, і її потрібно використати в усіх її аспектах. Тому що це єдиний період життя, коли можна робити божевільні вчинки, пізнавати себе та інших, закохуватися і давати змогу покохати себе, але дуже важливо не переходити межі. Адже, як це не прикро, молодість не вічна, і рано чи пізно доведеться подивитися на світ реально та стати серйозним. І буде дуже боляче, якщо помилки молодості зіпсують подальше життя… І я можу сказати з упевненістю: бути молодим не важко, це просто… не легко.

Норберт Федака, ІІ курс:
– Бути молодим не легко і не важко. Але якщо ви зі звичайнісінької української родини, яка не є фінансово заможною, то, на жаль, крім самих себе, у цій країні надіятись ні на кого. У наш нелегкий час усе вирішують гроші й зв'зки. Тому вчіться, дбайте про власне здоров'я та не витрачайте марно свій дорогоцінний час у "фундаментальні роки" власного життя. Дякую.

Ось такі думки. Я все ж таки схиляюся до думки, що молодість є найкращою порою людини. Це ніби коли проліски тягнуться до сонечка, ніби розпускаються перші бруньки, так і молодість вабить своєю чарівністю, красою. Але на жаль, сьогодні однією з найбільших та найглибших проблем молоді є нерозуміння саме сенсу свого життя, не замислювання про те, що буде завтра, післязавтра, за тиждень, рік... Як би не гірко було це визнавати, але я впевнена на всі 90 відсотків, що більшість сучасної молоді вибирає для себе найпримітивніший шлях самовираження. Це перш за все зумовлено тим, що не кожен має віру в світле майбутнє, що не кожному легко повірити в себе, нелегко стати обома ногами на правильний шлях, нелегко знайти і пізнати себе в житті. Але, незважаючи на всі труднощі, випробування молодих років, не треба втрачати віру в свої сили, треба впевнено йти, бігти до своєї мети.

Молодь - це сила, яка здатна змінити життя суспільства, вона часто виходить за рамки,ламаючи стереотипи, шукаючи нові покликання. За молоддю – завтрашній день, але це «завтра» починається вже сьогодні. Нинішніми діями,кроками, думками молодь будує фундамент свого майбутнього та майбутнього своєї держави.
Категорія: Студенти | Переглядів: 3795 | | Рейтинг: 1.0/1

«  Травень 2012  »