Понеділок, 25.09.2017, 08:03
Вітальня » 2012 » Вересень » 4 » Боротьба за мрію!
Боротьба за мрію!

Аліна Рущак
Ви помітили, як спортсмени долають нові й нові вершини? Вони постійно підіймають свою планку, не даючи собі розслабитися. Коли ми ставимо собі ціль, то повинні поводити себе як атлети: щоденно працювати, впевнено йдучи до неї.

Наша ціль повинна нас мотивувати, а для цього треба її поставити правильно, навіть зробити так, щоб вона здавалася нам недосяжною. Здається, все так просто, поки не йде мова про покупку машини: безліч спроб кинути палити, скинути 15 кг або, навпаки, накачати 5. Ось у таких ситуаціях і потрібна наша сила волі та мотивація. Потрібно шукати нові способи втілення своєї мрії, не звертаючи уваги на всі перешкоди, і тільки тоді відчуємо свою силу, адже не здаємося під час труднощів, а впевнено йдемо вперед.

Думаю, що треба чітко уявляти собі кінцевий результат, правильно розставляти пріоритети в житті, тому що багато хто з нас робить мрією всього свого життя те, що можна виконати за тиждень.

Найсильнішим мотиватором та шляхом до розуміння самого себе є заняття спортом. Ви відчуєте силу та витривалість вашого тіла, а вже через деякий час бачите, як змінюється ваша фігура, характер та спосіб мислення. За допомогою фізичних навантажень ви зміцнюєте впевненість в собі, піднімаєте самооцінку та з кожним наступним тренуванням отримуєте підтвердження своєї сили волі.

І колись настане день, коли ви зрозумієте, що більше не потрібно боротися, тому що ви вже перемогли!

Категорія: Студенти | Переглядів: 453 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2012  »