Понеділок, 18.12.2017, 01:33
Вітальня » 2015 » Жовтень » 12 » Автобусна «сім’я»
Автобусна «сім’я»

Джессіка Вайда

Нещодавно я помітила: найкращим проведення вільного часу є поїздки в громадському транспорті.

Якщо зранку вам удалося потрапити в автобус, то знайте, що ви вже улюбленець долі. Адже в «маршрутках» вас ніколи не образять. Тут усі – як одна велика «щаслива» родина.

Якщо хтось штовхнув вас або наступив на ногу, то обов’язково перепросить. А якщо ви помітили, що у вас зникли гаманець чи телефон, не поспішайте панікувати: просто хтось із  нових друзів позичив їх на якийсь час.Часто стосунки в цій «родині» настільки тісні, що  можна відчути, як сусід дихає вам у вухо, яке, до речі, важливо не відморозити в нашому суворому кліматі.

Найбільше задоволення й користі  отримаєте в наших автобусах,якщо постоїте годинки півтори в заторі.

Забудьте про  роботу чи інші нагальні справи –  ви тут надовго. Але це непогано. Поїздивши так певний час, зможете здобути непогану освіту й   згодом навіть написати докторську дисертацію за темами:«Життя в СРСР», «Пенсійні проблеми сучасності з поглядом у минуле» і «Гречка по 20, а колись була по 5».

А якщо випадково сіли на вільне місце,то з вірогідністю в 99,9%  ви почуєте лекцію з культури сучасної молоді. Будьте обережними з водіями транспорту! Це люди зовсім з іншими поглядами та звичаями. Якщо у вас виникли якісь запитання щодо маршруту, намагайтеся вести розмову з шофером спокійно, не підвищуйте голосу. Але якщо вас усе ж «випхали» з автобуса – не засмучуйтеся. Завтра буде те саме: нічого не втратите. Удихніть якнайглибше  чистого повітря та вирушайте на роботу пішки – скоріше буде!

Категорія: Студенти | Переглядів: 300 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2015  »