Понеділок, 25.09.2017, 08:17
Вітальня » 2013 » Червень » 21 » А що для ВАС щастя?
А що для ВАС щастя?

Ірина Можарович
Щастя… А що воно таке? Я впевнена на всі сто відсотків, що не існує жодного письменника, жодної розумної людини, котра би дала точне визначення на це запитання , адже кожен його розуміє по-своєму, бо всі ми індивідуальні, маємо власні інтереси, вподобання, розкоші та натхнення.

Щастя…Його не можна відчути на дотик, не можна купити, його не можна побачити, послухати, не можна з’їсти, напитися, з ним не можна поспілкуватися, посміятися.

Для когось щастя – це мати повний, великий гаманець різнокольорових папірців, мати автомобіль найновішої марки, мати новий, крутий телефон, комп’ютер, мати планшет, ноутбук, мати гарну велику хату із євроремонтами та новими меблями, мати професійний фотоапарат. Для когось щастя – це відпочивати кожного року на морі, відвідувати різні країни, ходити по нічних клубах, відвідувати різні концерти, мати золотий ланцюг ( й не один), браслет, обручку. Можливо, це і є якась сота частина щастя, а може, й ні. Але на мій погляд, щастя усе ж таки не в цьому.

Для мене щастя, в першу чергу, – це мати здорових, люблячих батьків та близьких, бо здоров’я, воно таке…його не можна купити, аж яким би бути мільярдером. Коли людина не має здоров’я, вона відчуває себе руїною (тож потрібно берегти здоров’я змолоду, бо ми зроблені не з заліза). Також для мене щастя – це мати вірних, незрадливих друзів, на яких можна покластися в будь-яку важку хвилину, які би були моєю правою рукою, завжди підтримували у всьому, давали корисні поради та правильний вихід із тої чи іншої ситуації.

Щастя – це маленькі дітки, яких я так люблю. Не можу не згадати свого племінничка, який із самісінького ранку полюбляє підійти до мого ліжка і розбудити мене ударом по голові резиновим чобітком, який може обізвати мене нецензурним словом, але все одно, я його так люблю, бо він мені дарує багато щастя та чисту любов.

Для мене щастя – допомагати мамі по-господарстві, ходити з нею на зелене море, допомагати їй копати картоплю, сушити сіно і т.п. Я впевнена, що я також дарую їй цим багато щастя, бо є їй кому допомогти. Також щастя – це коли тато та брат приїжджають із заробітків додому, коли ми разом, коли всі посміхаються, коли всім добре, коли всі радіють…це щастя.

Отже, я можу впевнено сказати: « Я щаслива», бо маю здорових батьків та двох братів. Я щаслива, бо я здорова. Я щаслива, бо я живу, ходжу, дихаю, бігаю, стрибаю, бачу, сміюся, плачу, танцюю, їм… Я щаслива, що навчаюся в університеті, що маю там багато друзів та хороших викладачів.
Я ЩАСЛИВА*

Категорія: Студенти | Переглядів: 491 | | Рейтинг: 4.0/2