Середа, 20.09.2017, 11:03
До уваги відвідувачів!

Для того, щоб завести свій блоґ, надішліть, будь ласка, адміністрації через форму зворотного зв’язку повідомлення про бажання мати електронний щоденник на нашому ресурсі, а також ваш бажаний лоґін (ім’я, з яким входите на сайт). Вам буде надано доступ до панелі публікування.

« 1 2 ... 8 9 10
Переніс у розділ Гостримо пера. По-перше, це не блоґовий матеріал. По-друге, ... гострити ще й гострити.

VIP
Категорія: Студенти | Переглядів: 593 | Дата: 10.03.2011 | Коментарі (0)

Володимир Тарасюк

…Вона є всюди: у квітковому магазині й на продуктовому базарі, у розкішному авто й на звичайній кухні. Вона є в усьому: у романтичних фільмах, яскравих журналах, у різних натовпах і в неймовірних чутках. Вона є «всім»: прем’єром, директором, лікарем, касиром і техробітницею. Вона «всіляка»: весела, непередбачувана, ніжна й екстравагантна, молода й поважна. Від неї не можна відвести очей, і її так іноді важко зрозуміти. Але за те, що вона така, ми, чоловіки, і любимо її, купуємо їй подарунки, пишемо вірші, співаємо пісні й просто милуємося нею. Бо вона – Жінка.
Категорія: Викладачі | Переглядів: 538 | Дата: 05.03.2011 | Коментарі (2)

Володимир Тарасюк

...1826 рік. Метрична книга села Тросник Виноградівського району. Чиєюсь рукою виведені нерозбірливі записи. Хто їх зробив? Про що тоді думав? Які ще невидимі таємниці зачаїлися у виведених чорнилом словах?

Подібних документальних свідчень в архівосховищі цілі стоси. Вони дихають енергією душ далекого минулого, відбивають чиїсь долі, допомагають з’ясувати обставини чийогось життя. А отже, є історичною пам’яттю, завдяки якій, виходячи зі слів Михайла Грушевського, „людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою”. Утім історичну пам’ять потрібно ще зібрати, зберегти, а потім донести прийдешнім поколінням.
Категорія: Викладачі | Переглядів: 585 | Дата: 12.02.2011 | Коментарі (0)

Cусана Усейнова
Вы задавали себе когда-нибудь вопрос: почему чай в железнодорожных поездах обладает каким-то особым вкусом? Это не такой чай, который мы пьём дома, в гостях или в кафе… Это необычный напиток!

2 декабря, четверг, утро…На часах ровно 7.50…Выходим из тёплого вагона. Здравствуй, Ужгород! Любоваться городом можно начиная с вокзала, напоминающего волшебный дворец из сказки Андерсена. Первое, что бросается в глаза, – прекрасная архитектура, высокая башня с часами и яркая цветовая гамма. В серый зимний день он будто наполняет город солнечным светом и  жизненной энергией.

Категорія: Наші гості | Переглядів: 1310 | Дата: 16.12.2010 | Коментарі (1)

Ігор Полонський

Мабуть, у житті кожної людини наступають моменти, коли хочеться втекти світ за очі, від усіх щоденних турбот, проблем, та й взагалі від усього, що пов’язується з реальним побутовим життям. У такі часи виникає бажання, відійти від усього в якийсь невідомий, інший бік і залишитися з самим собою, займаючись лишень пошуком безіменної гармонії. І, як виявилося, не треба шукати десь на чужині, віднайти її можна там, де крізь чисте лісове повітря…Там, де немов у чарівній казці, на кожному кроці можна натрапити на давню фортецю чи святий храм…Там, де люди незвично гостинні та посміхаються по-справжньому щиро, від душі. Ім’я цій гармонії – Закарпаття. Як раз там мені й довелося нещодавно побувати.
Категорія: Наші гості | Переглядів: 517 | Дата: 16.12.2010 | Коментарі (1)

Павло Зийнич

І де ж тільки наших нема?! На холодних лісових просторах Канади, серед дратівливого галасу американських вулиць,на спокійних, теплих берегах Середземномор’я, на вузьких, старовинних вулицях Європи, навіть на «туманному альбіоні» (хоч туди потрапити і важче), всюди вдень і вночі можна почути українську мову з характерним, зрозумілим лише нам, русинським діалектом.

Категорія: Студенти | Переглядів: 547 | Дата: 07.12.2010 | Коментарі (1)

Роман Сов’як

Питання ґендерної рівності в Україні, здавалося б, уже не має хвилювати, адже жінка отримала рівні права з чоловіком, вона вже має право на освіту всіх рівнів, право голосу, їй дозволяється обирати майбутню професію, до її думки часто прислуховуються. Але насправді проблема не зникла, вона просто вдало маскується.
Категорія: Студенти | Переглядів: 398 | Дата: 07.12.2010 | Коментарі (0)

Василь Путрашик

Зізнаюся, взятися за цей опус мене спонукала авторська колонка, що з’явилася в «Старому Замку «Паланку» (повна версія – тут). У ній Олексій Філіппов зачіпає вічні для України мовні питання, висловлюючи чимало думок, які могли б стати (та й є) предметом запеклих суперечок. Не маю на меті дискутувати з тезами колеги-газетяра – спробую лиш означити деякі больові точки, що, на мій, суб’єктивний, погляд, криються за висловленим.
Категорія: Викладачі | Переглядів: 726 | Дата: 22.06.2010 | Коментарі (3)

Галина Шумицька

Минає тиждень, як в Україні оголошено карантин. Триватиме він, за вказівкою Кабміну, майже до кінця листопада. Навчальний процес зірваний, надолужити пропущене фактично буде неможливо. Це розуміють усі. З іншого боку, у світі оголосили пандемію... Яка ж ситуація у нас насправді? Загроза є реальною чи то все просто передвиборчі витребеньки, які тепер модно називають горизонтальними (інтерактивними) політтехнологіями?

Категорія: Викладачі | Переглядів: 801 | Дата: 15.11.2009 | Коментарі (3)

1-20 21-40 ... 141-160 161-180 181-189

«  Вересень 2017  »